Skike přední blatníky pro V9 Fire/Tour 200

550 Kč
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Originál blatníky pro Vaše Skike v9 Fire a Tour 200. Vhodné pro jízdu za vlhka i krátce po dešti. Blatníky jsou dodávány v balení pro přední kolečka ( 2ks ).

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originál blatníky pro Vaše Skike v9 Fire a Tour 200. Vhodné pro jízdu za vlhka i krátce po dešti. Blatníky jsou dodávány v balení pro přední kolečka ( 2ks ).

  • Výrobce : Skike
  • Materiál : plast
  • Hmotnost : 116 g
  • Barvy : černá
  • Obsah balení : sada blatníků pro přední kolečka na 1 pár skike v9 Fire/Tour 200
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 10.1.2021
+ Pokud jsou v celku tak zachytí podstatnou většinu bláta odstřikujícího od kol. Z hlediska vlastní funkčnosti naprostá spokojenost. Jestliže se člověk nechce z každé vyjížďky ve vlhkém počasí vracet mokrý a zablácený až po ...., tak blatníky jsou nutností.
- Zkušenost z prvních 4 vyjížděk, ujeto cca 60km. Lehce jsem o sebe brnknul zadními blatníky a jeden se rozlámal na několik kousků. Při další jízdě při vyhýbání jsem najel na kraj stezky, kde přední blatník zavadil o celkem ohebný prut z keře následkem čehož opustil své místo - slepeno epoxidem. Buďto jsem nešika, velký smolař, nebo materiál blatníků by měl být více přizpůsoben namáhání, které při běžném používání může nastat. Jejich konstrukce by dle mého názoru měla být více odolná - pružná. Použitý plast je sice pevný, ale do jisté míry i křehký, což se může více projevit v chladném počasí (stalo se při teplotě lehce nad nulou).
- Montáž je sice jednoduchá (pomocí šroubků), ale ne zase natolik, aby bylo pohodlné blatníky přidělat pouze za mokra. Pokud by připevnění bylo řešeno nějakým "nacvakávacím" způsobem a přidělaly se pouze při jízdě v mokru, statisticky by se snížila pravděpodobnost jejich zničení. Při jejich ceně se úplně nejdná o spotřební doplněk, který by chtěl člověk co chvíli obnovovat.
- Tímto rozhodně nechci ostatní od pořízení blatníků zrazovat. Svoji funkci plní výborně a moje zkušenost může být jen souhrou náhod nebo důsledek nešikovnosti. Jsem ale názoru, aby nepřišly k úhoně, tak při jejich používání musí člověk vědomě udržovat určitou opatrnost, aby jim neublížil.

5
Avatar autora | 15.12.2020
+ Konečně se vracím z vyjížďky čistý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: