Dne 24. a 25.4.2018 bude mít naše prodejna ZAVŘENO. Objednávky přijaté od 23.4. 9:00 budou odeslány ve čtvrtek 26.4.2018. Děkujeme za pochopení.

Zákaznická karta - skier.cz

Zákaznická karta

skier card 1

Zákaznická karta platná od ledna 2012 je na požádání vydána každému, kdo nakoupí v našem obchodě ( jak v e-shopu tak v kamenné prodejně ). Slevy na kartu bude možné využít při příštím nákupu za níže uvedených podmínek :

  • Nákup do  5 000 Kč -  sleva 3 %
  • Nákup nad 5 000 Kč - sleva 5 %
  • Slevy se počítají z našich koncových internetových cen !!!

Pokud jste nakoupili lyže nebo jiné zboží v našem obchodě před rokem 2012 a kartu nemáte, nebo jste ji ztratili apod. napiště si o ní na info@skier.cz

Jak to funguje :

Každý kdo se prokáže kartou při nákupu na prodejně případně napíše do poznámky v objednávce jméno a příjmení držitele, obdrží výše uvedenou slevu nebo zboží za cenu platnou se skier card. Při nákupu přes e-shop bude sleva automaticky započítána při vystavení faktury ( prodejního dokladu ). Sleva se vztahuje pozuze na zboží, nikoliv např. na poštovné.

Slevy budou uplatněny na každý nákup, jehož celková hodnota přesáhne výše uvedné hodnoty. Do celkového nákupu se nezapočítává pouze zboží s vyšší  jak 30 % slevou z původní MOC, slevy se nesčítají.