skike BASE Starter Kit

ZDARMAZDARMA
SPER 169
8 290 Kč
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Akční sada základních skike vycházejích z původní řady skike v07 a nastavitelných hliníkových holí skike. Jedinečná příležitost pro všechny co chtějí původní celohliníkové skike s pevnou patou. Prakticky se jedná o skike v07 Plus vyráběné do roku 2019. Tyto lehké kolečkové lyže s pevnou patou jsou nejlepším doporučením pro všechny začínající nordic bruslaře, který nechtějí do nového vybavení příliš investovat. Startovací sada se skládá z páru 1 páru skike a páru třídílných hliníkových holí a má všechny předpoklady pro snadné bruslení jak na silnici tak na zpevněných cestách. Skike Base mají 150mm (6palcová) kolečka, účinné brzdy, které kombinují bezpečnost a kontrolu nad jízdou. Různé možnosti nastavení (popruhy, brzdy, rozvor, X/O noha) zaručují zábavu při jízdě v přírodě.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skike Base Starter Kit - Akční sada základních skike vycházejích z původní řady skike v07 a nastavitelných holí skike. Jedinečná příležitost pro všechny co chtějí původní celohliníkové skike s pevnou patou. Prakticky se jedná o skike v07 Plus vyráběné do roku 2019. Tyto lehké kolečkové lyže s pevnou patou jsou nejlepším doporučením pro všechny začínající nordic bruslaře, který nechtějí do nového vybavení příliš investovat. Startovací sada se skládá z páru 1 páru skike a páru třídílných nastavitelných hliníkových holí a má všechny předpoklady pro snadné bruslení jak na silnici tak na zpevněných cestách. Skike Base mají 150mm (6palcová) kolečka, účinné brzdy, které kombinují bezpečnost a kontrolu nad jízdou. Různé možnosti nastavení (popruhy, brzdy, rozvor, X/O noha) zaručují zábavu při jízdě v přírodě.

 "Skiking" je vhodný pro každého a v kažném věku. Nemusíte být trénovanými sportovci, aby jste mohli na skiku začít jezdit. Při jízdě na skiku se používají hole se specielními hroty, díky kterým je zaručen správný odraz, současně hole pomáhají  udržovat stabilitu v náročném terénu. Pro jízdu na skiku není třeba žádné speciální obuvi. Běžná sportovní nebo lehčí trekingová obuv je plně dostačující.

 • Nafukovací kola s duší o průměru 15 cm pneu Innova ( 100 psi ) 6 x 1.25 inch / 150 x 30mm
 • Doporučený tlak v pneu : 5 - 6 atm
 • Kuličková ložiska : ABEC 7
 • Hliníková konstrukce
 • Hmotnost cca 1,9 kg / kus
 • Nosnost : 120 kg
 • Velikost obuvi EU 38 - 47
 • Prostor pro obuv až 330 mm
 • Patentovaný systém upínání pro tzv. nohy do X nebo O.
 • Speciální brzdy na obou skike se zpomalovacím účinkem vyšším jak 6.5 m/s - patentováno
 • Hole - nastavitelné hliníkové, 3 díly ( rozsah nastavení 145 - 175 cm ), transportní délka 77 cm

 Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 31.3.2022
jako začátečníkovi mi skike base vyhovuje a už ted vím,že budu pořizovat model i pro pokročilé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: