Skike v7 PLUS Pro

ZDARMAZDARMA
skike v7 PLUS Pro
9 490 Kč
Skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Skike V7 PLUS Pro - nestárnoucí klasika v lehce inovovaném provedení. Osvědčený a velice oblíbený model na nordic bruslení a to i v lehkém terénu. Skike V7 plus pro mají osvědčené zapínání pomocí suchých zipů s pohodlným polstrováním, pevný spodní rám, kolečka 150 mm, brzdy s širokým rozsahem nastavení a  blatníčky již ve standartní výbavě.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skike V7 PLUS - nestárnoucí klasika v lehce inovovaném provedení. Osvědčený a velice oblíbený model na nordic bruslení a to i v lehkém terénu. Skike V7 plus Pro mají osvědčené zapínání pomocí suchých zipů s pohodlným polstrováním, pevný a odolný spodní rám, kolečka 150 mm, brzdy s širokým rozsahem nastavení a blatníčky již ve standartní výbavě.

 "Skiking" je vhodný pro každého a v kažném věku. Nemusíte být trénovanými sportovci, aby jste mohli na skiku začít jezdit. Při jízdě na skiku se používají hole se specielními hroty, díky kterým je zaručen správný odraz, současně hole pomáhají  udržovat stabilitu v náročném terénu. Pro jízdu na skiku není třeba žádné speciální obuvi. Běžná sportovní nebo lehčí trekingová obuv je plně dostačující.

  • Nafukovací kola o průměru 15 cm - pneu Kenda Roadstar, nebo Innova ( 150 x 30 )
  • Doporučený tlak v pneu : 6 - 7 atm
  • Kuličková ložiska : ABEC 7
  • Hliníková konstrukce / horní lýtková část plastová
  • Hmotnost cca 2,65 kg / kus
  • Nosnost : 120 kg
  • Velikost obuvi EU 36 - 47
  • Prostor pro obuv až 330 mm
  • Patentovaný systém upínání pro tzv. nohy do X nebo O.
  • Speciální brzdy na obou bruslích se zpomalovacím účinkem vyšším jak 6.5 m/s - patentováno

 Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.3.2020
+ bezvadně brzdí

5
R Avatar autora | 11.4.2018
Kvalitní brusle, suché zipy drží. Brusle je možno nastavit podle velikosti nohy. Já mám vel. 46 a ještě tam je malinká rezerva. Brusle drží stabilitu, akorát je potřeba myslet na techniku a hlavně se nezaklánět, jinak nohy letí nahoru. Ještě tu techniku krapet dopilovat a nebude to mít chybu. Jediné, co mi trošku vadí, že hole určené přímo na skike jsou poměrně drahé, ostatně jako víceméně vše na skike. Ale sehnal jsem jinde a o dost levnější se stejnou funkčností. Také se mi nějak nedaří v terénu, noha se sekne na první nerovnosti nebo menším ďolíku na polňačce nebo lesní cestě. Ale je to možná mou nešikovností než bruslemi. Produkt jako takový doporučuji.
5
Avatar autora | 27.2.2018
Zatím mohu hodnotit jen nákup a doručení zboží, což obojí proběhlo k mé velké spokojenosti. Brusle vypadají jako velmi kvalitní zboží. Na zážitky a další hodnocení si ještě musíte nějaký ten týden počkat vzhledem k počasí. ☺️
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Žádost koupit kolečkové lyže do terén 7.3.2021 14:14
Dobrý den. Otázka posílení rámové konstrukce kolečkové lyže jsou aktuální ? Zda sportovec který mají váhu kolem 126 kg. může objednat pro sebe zvláštní zakázku. Děkuji za odpověd'.
Odpovědět
A Avatar autora Žádost koupit kolečkové lyže do terén 8.3.2021 10:08
Dobrý den, pokud jsem dobře pochopil Váš dotaz, tak máte zájem o skike v7 Plus Pro v inviduální úpravě pro hmotnost nad 120 Kg. Bohužel žádná takováto úprava se ofic. nenabízí. Ofic. max. nostnost je 120 kg, reálně tento model unese o něco více, ale v případě poškození vlivem vyššího zatížení apod. nebude výrobce nést žádnou odpovědnost. S pozdravem, Martin Sichyngr