Vola pilník PRO RS - 10 cm

950 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vysoce kvalitní pilník určený pro broušení sjezdových lyží. Hrubost 13 Z na cm. Ideální pilník pro ty, kteří si nechtějí pořizovat celou sadu různých pilníků. Pro dosažení optimálních výsledků stačí po použití párkrát přejet lyže diamantem ( 400 nebo 600 ) a je hotovo.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vola pilník PRO RS  - vysoce kvalitní pilník určený pro broušení sjezdových lyží. Hrubost 13 Z na cm. Ideální pilník pro ty, kteří si nechtějí pořizovat celou sadu různých pilníků. Pro dosažení optimálních výsledků stačí po použití párkrát přejet lyže diamantem ( 400 nebo 600 ) a je hotovo.

  • Nevíte si rady se spráným použitím ? - kontaktujte nás, rádi Vám vše odborně vysvětlíme či přímo předvedeme v našem servisu.
  • Výrobce : Icecut Swiss
  • Hrubost : 13 Z / cm - středně hrubý, délka 10 cm.

Historie značky sahá do 30. let minulého století. V současnosti je Vola známá napříč celým lyžařským světem a nabízí vysoce kvalitní produkty celému spektru uživatelů od široké veřejnosti, přes regionální týmy a kluby, až po vítěze World cupu. Vola je ofic. dodavatel předních národních týmů např. Francie, Švýcarska, Rakouska, Norska a České republiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servis lyží
Typ servis: broušení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: