Deuter - batohy s tradicí

skier.cz - specialisté na batohy Deuter

Značka Deuter se může pochlubit historií starší více než 100 let. Kořeny této značky sahají až do roku 1898, kdy tuto společnost v něměckém Augsburg-Oberhausenu založil Hans Deuter. Společnost se prvotně věnovala výrobě poštovních tašek a pytlů. Výroba batohů pak započala až v roce 1919. Dnes má tato značka vůdčí postavení na trhu a je po celém světě považována za synonymum kvality a inovátorství.

skier.cz Vám nabízí širokou řadu cyklistických, turistických, lezeckých i městských batohů, kterou doplňují ledvinky a spousta dalšího vybavení. Díky velkému množství typů a designů batohů si u nás vybere opravdu každý. Veškeré námi nabízené batohy a zboží Deuter máme skladem na naší prodejně v Hrubého 1205/2, Praha 8 a při objednání přes e-shop nebudete čekat na doručení déle než 2 prac. dny.

Zádový systém Deuter

Pro každou kateforii batohů Deuter nabízí specifický a často i patentovaný zádový systém. Mezi nejznámější patří bezesporu systém Aircomfort a Airstripes nabízející mimořádnou vzdušnost a pohodlí zároveň. Systémem Aircomfort jsou vybavovány řady batohů Deuter Futura, které patří mezi stěžejní kolekci firmy. Jejich použití je opravdu široké od batohů pro každodenní nošení až po náročnou horskou turistiku. Dalším velice často se objevujícím se systémem je Deuter Airstripes používaný např. u batohů Deuter Trans Alpine či u batohů z řady office. Pro náročnou turistiku a expediční tůry je používán systém Deuter Aircontact, který nabízí mimořádné pohodlí, vysokou vzdušnost a celou řadu variabilního nastavení např. v oblasti bederního pásu.

Aircomfort systém

(např. Compact Air EXP 10, Race EXP Air, Cross Air 20 EXP, Futura 22, Futura 26, Futura 28, Futura 32)
1. Prodyšné anatomicky tvarované ramenní popruhy zhotovené z vnitřního perforovaného pěnového jádra a vnější 3D AirMesh tkaniny
2. Použitím Twin nosné konstrukce bylo dosaženo snížení hmotnosti konstrukce a zároveň byla zajištěna vynikající přizpůsobivost a ergonomie. Tajemství nosné konstrukce je v kombinaci pružných kulatých a plochých kovových profilů, které jednoduše kopírují pohyb těla a přenáší dokonale hmotnost nákladu do bederního pásu. Nosná konstrukce poskytuje rovněž stabilní napnutou základnu pro patentovaný Deuter třístranný ventilační systém.
3. Stabilizační (balanční) pásky umožňují přesné umístění batohu na zádech.
4. Anatomicky tvarovaný, masivní bederní pás přenáší náklad do boků a kyčlí. Perforované pěnové jádro bederního pásu a vnější 3D AirMesh tkanina poskytuje další ventilaci.

Aircomfort Pro Systém

( např. Futura Pro 36, Pro 42)

1. Tvarované, měkké polstrované ramenní popruhy s vnější prodyšnou Wide Air-Mesh tkaninou
2. Nosná konstrukce zhotovená z odolných kulatých a pružných kovových profilů je velmi lehká a přizpůsobivá. Zároveň napíná zádovou síťku a poskytuje volnost pohybu a dobré usazení batohu na zádech.
3. Boční kompresní pásky na bederním popruhu stabilizují polohu batohu
4. Nosný zádový systém poskytuje vynikající kombinaci pro pohodlné nošení: zádová síťka zajišťuje skvělou ventilaci, protože vzduch jí může volně procházet a zároveň pohyblivý ergonomicky tvarovaný Vari Flex bederní pás kopíruje každý pohyb a tím pomáhá šetřit energii.
5. Ultra ploché ukotvení ramenních popruhů s ventilačními otvory
6. Stabilizační (balanční) pásky umožňují přesné umístění batohu na zádech

Aircomfort Futura Vario Pro systém

(Vario 50+10)

1. Přesné, rychlé a plynulé výškové nastavení pro různé výšky postavy pomocí Vario fit systému
2. Nová nosná konstrukce zhotovená z kulatých kovových profilů je velmi lehká a pružná. Je zároveň velmi odolná a poskytuje stabilní napnutí zádové síťky a přenáší hmotnost nákladu do bederního pásu.
3. Stabilizační (balanční) pásky zhotovené z Wide Air-Mesh tkaniny umožňují lepší umístění a ovládání
4. Zádová síťka zaručuje maximální ventilaci protože vlhký vzduch může unikat do všech stran
5. Přizpůsobivý Vari Flex bederní pás pomáhá šetřit energii tím, že kopíruje pohyb beder. Ergonomický, tvarovaný bederní pás zhotovený ze dvou druhů pěnového materiálu s PE výztuhou přenáší dále hmotnost batohu na boky a kyčle. Podšívka bederního pásu je zhotovena z prodyšné Wide Air-Mesh tkaniny pro zvýšení komfortu nošení.