Elan Amphibio 16 Ti2 + ELX 12 2017/18 + Montáž a seřízení vázání Zdarma

Výprodej
Značka: Elan
ZdarmaZdarma 19 600 Kč –40 %
elan amphibio 16 ti2 fusion 1
19 600 Kč –40 % 11 750 Kč
Skladem na prodejně
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
21.1.2020

Elan Amphibio 16 Ti2 - sportovní, výkonné lyže s všestranným krojením určené pro lyžaře s dobrou technikou či ambicemi se stále zlepšovat. Dřevěné jádro, dvojitý titanal a pevné bočnice jsou zárukou dobrého výkonu na tvrdých pistách. Tyto lyže jsou jak název napovídá vybavené technologií Amphibio 4D. Patentovaný profil Amphibio®, který zaručuje větší přilnavost hran a rychlejší, přímější oblouky.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elan Amphibio 16 Ti2 - sportovní, výkonné lyže s všestranným krojením určené pro lyžaře s dobrou technikou či ambicemi se stále zlepšovat. Dřevěné jádro, dvojitě tvarovaný titanal a pevné bočnice jsou zárukou dobrého výkonu i na tvrdých pistách. Tyto lyže jsou jak název napovídá vybavené technologií Amphibio 4D. Patentovaný profil Amphibio®, který zaručuje větší přilnavost hran a rychlejší, přímější oblouky. Konvexní přední část lyže přispívá k přesnějšímu nasazení oblouku, zatímco konkávní zadní část urychluje výjezd z oblouku. Tyto lyže vás nenutí držet se stopy, která vám nevyhovuje, ale dovolí vám ukončit oblouk, kdykoli chcete. Dvojitě tvarovaný titan zvyšuje torzní stabilitu, tlumí vibrace o 30% a snižuje hmotnost lyže. Lyže Elan Amphibio 16 mají nový nadzdvižený systém vázání s vylepšenou prstovou částí, které umožňuje rychlejší nasazení oblouku, přispívá k lepším jízdním vlastnostem a efektivnímu přenosu sil.

 • Výrobce : Elan
 • Modelový rok : 2017/18
 • Jádro :  dřevěné Response Frame + dvojitě tvarovaný Titanal - 2x
 • Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice RST
 • Technologie : Amphibio4D - Profi l Amphibio® kombinuje výhody jak profilu camber, tak rocker. Tajemství spočívá v odlišné konstrukci levé a pravé lyže: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana usnadňuje zatáčení. Amphibio 4D je dále více inovativní v tom, že vyuřívá tvarovaný titanal. Využívá kombinaci dřevěného jádra a speciálně ( dvojitě ) tvarovaným kovem a profilo Amphibio. Lyže tak mají více univerzálnosti a přesnosti na hranách. Více popsáno níže.
 • Krojení : 121 - 73 - 104 mm
 • Radius :  14.5 m / 166 cm,  15.7 m / 172 cm, 17 m / 178 cm
 • Lyžařská zdatnost : sportovní
 • Doporučená délka :  -5  až - 15 cm k výšce postavy
 • Deska : Fusion - kolejnicová deska, montáž bez šroubů
 • Vázání : ELX 12 Fusion

elan_logo_1  Hlavní Technologie : 

Amphibio 4D

technology_amphibio-4d-technology
Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.
 

Amphibio

profiles_amphibio-profile
Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky
 

Dřevěné Jádro Response Frame

core_response-frame-woodcore
Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro po celé délce lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost a odolnost lyže a umožňuje rozdílnou pružnost u různých typů lyží.
 

Dual Ti / Ti2

reinforcement_dual-ti-ti2
Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: univerzálky
Typ: univerzálky/allround
Určení lyže: pánské/unisex
Výkonnost: sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: