skike v8 TOUR

ZdarmaZdarma 14 490 Kč –4 %
skike v8 TOUR
14 490 Kč –4 % 13 890 Kč
Můžeme doručit do:
25.6.2018
Skladem na prodejně

skike v8 Tour - skike s multi technologií volné paty na bruslení i klasiku. Díky konstrukci skike Multi lze volnou patu "aretovat" a snížit tak její zdvih na minimum. Skike v8 Tour se od modelu skike v8 Lift Cross liší právě odlišným systémem zdvihu volné paty a zvýšeným držákem horní lýtkové manžety. Skike v8 Tour doporučujeme spíše vyznavačům tzv. klasiky, jelikož volná pata se zdvihá více v předu ( na špičce ) stejně jako bota v běžeckém vázání. Celkově přináší systém volné paty stejně jako u modelu v8 lift cross velmi dobrou schopnost tlumit drobné nerovnosti/vibrace, dlouhý rozvor kol - to vše přispívá ke skvělému pocitu z jízdy a lze tak docílit velice věrný styl podobný běžeckému lyžování. Skike v8 Tour mají pevnou konstrukci a mnoho možností individuelního přizpůsobení. Snažší jízdu umožňuje taktéž delší rozvor kol - 540 mm. Z naší praxe však spíše doporučujeme model v8 lift cross, který je jednoduší, lehčí a nabízí velice podobné jízdní vlastnosti.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

skike v8 Tour -  skike s multi technologií volné paty na bruslení i klasiku. Díky konstrukci skike Multi lze volnou patu "aretovat" a snížit tak její zdvih na minimum. Skike v8 Tour se od modelu skike v8 Lift Cross liší právě odlišným systémem zdvihu volné paty a zvýšeným držákem horní lýtkové manžety. Skike v8 Tour doporučujeme spíše vyznavačům tzv. klasiky, jelikož volná pata se zdvihá více v předu ( na špičce ) stejně jako bota v běžeckém vázání. Celkově přináší systém volné paty stejně jako u modelu v8 lift cross velmi dobrou schopnost tlumit drobné nerovnosti/vibrace, dlouhý rozvor kol - to vše přispívá ke skvělému pocitu z jízdy a lze tak docílit velice věrný styl podobný běžeckému lyžování. Skike v8 Tour mají pevnou konstrukci a mnoho možností individuelního přizpůsobení. Snažší jízdu umožňuje taktéž delší rozvor kol - 540 mm. Z naší praxe však spíše doporučujeme model v8 lift cross, který je jednoduší, lehčí a nabízí velice podobné jízdní vlastnosti.

  • Modelový rok : 2018
  • Pneumatiky: nafukovací gumové pláště s duší, volitelně lze vybavit o PU, Průměr kol: 150 mm (145 mm u PU kol)
  • Ložiska : kuličková ložiska: 6901 2RS (průmyslová zapouzdřená ložiska)
  • Kolečka : Cross 2R 6,25 RoadStar s reverzními zámky v předních kolech ( zabraňující protočení zpět )
  • Rozchod kol : až 540 mm
  • Velikost bot : EU 36 - 50
  • Brzdy : patentovaný, nastavitelný brzdový systém (zpomalovací účinek brzd dosahuje hodnoty > 6,5 m/s)
  • Další vybavení : Délkově nastavitelný držák kolem paty pro různou velikost obuvi, Patentovaný systém nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu(přispůsobení pro nohy typu X/O ), skike MULTI Technology.
  • Hmotnost: cca 2,6 kg/1 skike
  • Nosnost : použitelné pro jezdce do 120 kg (testováno a ověřeno TÜV)

 Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: