SET skike v8 LIFT CROSS 2R + hole skike one4you

ZdarmaZdarma
SET skike v8 LIFT CROSS 2R + hole skike one4you
14 150 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výhodný set skike v8 Lift Cross a originál skike one4you carbonových holí.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodný set skike v8 Lift Cross a originál skike one4you carbonových holí.

skike v8 Lift Cross 2R - novinka od skike s volnou patou na klasiku i na bruslení. Koncepce a provedení nové verze bruslí skike je bezkonkurenční. Funkční systém volné paty, schopnost tlumit drobné nerovnosti/vibrace, dlouhý rozvor kol - to vše přispívá ke skvělému pocitu z jízdy a lze tak docílit velice věrný styl podobný běžeckému lyžování. Skike v8 Lift Cross mají lehkou a pevnou konstrukci a mnoho možností individuelního přizpůsobení. Snažší jízdu umožňuje taktéž delší rozvor kol - 540 mm.  Celkově shrnuto, ovládání a technika jízdy je na tomto modelu daleko snažší a lepší než byla dosud na jeho předchůdci skike vX Twin.

  • Modelový rok : 2018
  • Pneumatiky: nafukovací gumové pláště s duší, volitelně lze vybavit o PU, Průměr kol: 150 mm (145 mm u PU kol)
  • Ložiska : kuličková ložiska: 6901 2RS (průmyslová zapouzdřená ložiska)
  • Kolečka : Cross 2R 6,25 RoadStar s reverzními zámky v předních kolech ( zabraňující protočení zpět )
  • Rozchod kol : až 540 mm
  • Velikost bot : EU 36 - 50
  • Brzdy : patentovaný, nastavitelný brzdový systém (zpomalovací účinek brzd dosahuje hodnoty > 6,5 m/s)
  • Další vybavení : Délkově nastavitelný držák kolem paty pro různou velikost obuvi, Patentovaný systém nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu(přispůsobení pro nohy typu X/O )
  • Hmotnost: cca 2,0 kg/1 skike
  • Nosnost : použitelné pro jezdce do 120 kg (testováno a ověřeno TÜV)

Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Prosím o radu 14.10.2018 22:04
Dobrý den ráda bych si u Vás koupila jeden ze setů a to buď skike v07 PLUS + Hole KV+ Roll nebo SET skike v8 LIFT CROSS 2R + hole skike one4you. Ten první má pevnou patu a ten druhý má patu volnou s tím, že se dá jak píšete dvěma šroubky zaaretovat. Jde mi o to, že běžkám vůbec neholduji, zato in-line bruslení ano a proto bych chtěla tyto lyže - brusle využít hlavně na bruslení. Prosím o radu, která varianta by pro mě byla lepší, vzhledem k bruslařskému stylu. Brusle chci používat na hrubší asfalt a lesní a polní cesty. Žiju v polabí, žádné kopce tu nejsou, pouze rovina. Díky za info - Jana
Odpovědět
A Avatar autora Prosím o radu 15.10.2018 10:13
Dobrý den, pokud nemáte zkušenosti s běžkami a hledáte něco jako alternativu ke kolečkovým bruslím tak bude asi vhodnější model v07 PLUS. Nicméně volná pata primárně na bruslení nevadí, bežkaři to naopak vítají, jelikož je to více podobné jízdě na lyžích. Pokud by u Vás převažoval terén, tedy lesní či polní cesty, které nebudou zcela rovné tak doporučuji volit model V9 Fire 200.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
SET skike v8 LIFT CROSS 2R + hole skike one4you SET skike v8 LIFT CROSS 2R + hole skike one4you
5
LB Avatar autora | 9.4.2018
Skvělý produkt..