Fischer RC ONE 72 MF + RSX Z12 PR 2020/21 + Montáž a seřízení vázání Zdarma

ZDARMAZDARMA 17 590 Kč –40 %
a09220 rc one 72 top
17 590 Kč –40 % 10 550 Kč
Vyprodáno
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Model na sezonu 2020/21 od Fischera nahrazující řadu lyží Fischer Progressor. Lyže Fischer RC ONE přináší nové rozměry, krojení, desku a materiál lyží. Zůstává kvalitní dřevené jádro Air Carbon vyztužené titanalem, v oblasti pod vázáním 2x. Osvědčený triple radius z řady The Curv, který lyžím umožňuje lepší kontrolu a přenos síly během celého oblouku - počínaje přesným zahájením, přes fázi precizního skluzu po hranách, až po finální zrychelní na konci oblouku. Novinkou je použití materiálu BAFATEX v tzv. Turn Zone tj. na  špičce a patce, výsledek je snížení hmotnosti, zvýšení hbitosti a hravosti lyží. Lyže Fischer RC One lze charakterizovat jako: lehké, klidné v jízdě s dobrou stabilitu, ideální jako výkonné univerzálky pro sportovně založené lyžaře.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fischer RC One 72 Multiflex -  model na sezonu 2020/21 od Fischera nahrazující řadu lyží Fischer Progressor. Lyže Fischer RC ONE přináší nové rozměry, krojení, desku a materiál lyží. Zůstává kvalitní dřevené jádro Air Carbon vyztužené titanalem, v oblasti pod vázáním 2x. Osvědčený triple radius z řady The Curv, který lyžím umožňuje lepší kontrolu a přenos síly během celého oblouku - počínaje přesným zahájením, přes fázi precizního skluzu po hranách, až po finální zrychelní na konci oblouku. Novinkou je použití materiálu BAFATEX v tzv. Turn Zone tj. na  špičce a patce, výsledek je snížení hmotnosti, zvýšení hbitosti a hravosti lyží. Lyže Fischer RC One lze charakterizovat jako: lehké, klidné v jízdě s dobrou stabilitu, ideální jako výkonné univerzálky pro sportovně založené lyžaře.

  • Výrobce : Fischer
  • Modelový rok : 2020/21
  • Jádro : dřevěné Air Carbon Ti - odlehčené jádro vyztužené titanalem 0,8 mm a carbonovými vlákny.
  • Konstrukce : Sendvičová, rovné bočnice
  • Technologie : Free milled Titanium 0,8 mm,Triple Radius - Trojnásobný rádius lyží umožňuje lepší kontrolu a přenos síly během celého oblouku - počínaje přesným zahájením, přes fázi precizního skluzu po hranách, až po finální zrychelní na konci obloku. Bafatex - speciální vložky z materiálu Bafatex, použité na špičce a patce snižují hmotnost a zvyšují hbitost a hravost lyží.
  • Krojení : 119 - 72 - 102 mm
  • Radius :  15 m při 163 cm, 16 m při 170 cm, 17 m při 177 cm
  • Lyžařská zdatnost : pokročilý až velmi sportovní
  • Doporučená délka : - 5 až - 15 cm k výšce postavy ( kratký oblouk až střední oblouk 163 a 170 cm,  delší oblouk 177 a 182 cm )
  • Vázání a podložka: RSX Z 12 GW ( kompatibilní s Grip Walk podrážkami ) + railová podložka

Nevíte si rady s výběrem lyží, kontaktujte nás nebo využijte pár rad z našeho článku

Fischer - Rakouský výrobce lyží s více než 85 letou tradicí. Sériová výroba lyží byla započata již v roce 1936. Mezi slavné sportovce, kteří pomohli značce Fischer na poli vrcholového závodního lyžování jmenujme např. Franze Klammera. Nyní tuto značku velice dobře reprezentují např. Šárka Záhrobská, Ivica Kostelic či Denise Karbon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdové lyže
Typ: univerzálky/allround
Určení lyže: pánské/unisex
Výkonnost: sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: