Vola pilník 150 mm VALLORBE - jemný

725 Kč –10 %
vola pilnik 150
725 Kč –10 % 650 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jemný pilník pro doostření hran před lyžováním. Jemný pilník pro ty, kteří  potřebují pouze vždy mírně doostřit hrany lyží před každým lyžováním. Pro dosažení  ještě lepších výsledků stačí po použití párkrát přejet hrany diamantem ( 400 nebo 600 ) a je hotovo.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vola pilník Vallorbe 150 mm - vysoce kvalitní pilník určený pro broušení hran sjezdových lyží. Jemný pilník pro ty, kteří  potřebují pouze vždy mírně doostřit hrany lyží před každým lyžováním. Pro dosažení  ještě lepších výsledků stačí po použití párkrát přejet hrany diamantem ( 400 nebo 600 ) a je hotovo.

  • Nevíte si rady se spráným použitím ? - kontaktujte nás, rádi Vám vše odborně vysvětlíme či přímo předvedeme v našem servisu.
  • Výrobce : Vola-racing
  • Hrubost : jemný, délka 15 cm.

Historie značky sahá do 30. let minulého století. V současnosti je Vola známá napříč celým lyžařským světem a nabízí vysoce kvalitní produkty celému spektru uživatelů od široké veřejnosti, přes regionální týmy a kluby, až po vítěze World cupu. Vola je ofic. dodavatel předních národních týmů např. Francie, Švýcarska, Rakouska, Norska a České republiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servis lyží
Typ servis: broušení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: