Revivex Suede + Fabric Water Repellent 120 ml

260 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Revivex Suede + Fabric Water Repellent je impregnační sprejový přípravek na ošetřování semišové kožené obuvi a obuvi s textilním svrškem. Po použití zachovává původní vzhled obuvi. Oproti gelům a krémům je jej však potřeba používat častěji. Díky jeho složení bez flourkarbonů je doporučen pro použití na obuv s Gore-texovou membránou. Doporučujeme přípravek nanášet na vlhkou obuv, jelikož to zlepšuje prosycení povrchové vrstvy.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revivex Suede + Fabric Water Repellent je impregnační sprejový přípravek na ošetřování semišové kožené obuvi a obuvi s textilním svrškem.  Po použití zachovává původní vzhled obuvi. Oproti gelům a krémům je jej však potřeba používat častěji. Díky jeho složení bez flourkarbonů je doporučen pro použití na obuv s Gore-texovou membránou.  Doporučujeme přípravek nanášet na vlhkou obuv, jelikož to zlepšuje prosycení povrchové vrstvy.

  • Výrobce : GEAR AID by McNETT
  • Balení : lahvička s mechanickým rozprašovačem -120 ml

Revivex je značka impregnačních, ošetřujících a pracích příravků pro produkty s Gore-texovou membránou. Revivex se  používaná k prvotní impregnaci Gore-texových tkanin a současně je jako jediná  oficielně schválená firmou Gore.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: