V pondělí 20.8.2018 bude prodejna v Praze 8 ZAVŘENA. Děkujeme za pochopení.

SIGG lahev 1.0 L Swiss Emblem White

529 Kč –10 %
SIGG lahev 1.0 L Swiss Emblem White
529 Kč –10 % 475 Kč
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno

Lahve SIGG patří k tomu nejlepšímu co v této kategorii trh nabízí. Jednoduchý design, odolnost a praktičnost. Lahve jsou vyráběné z jednoho kusu hliníku, bez svárů. Vnitřní materiál je hygienicky nezávadný a chuťově naprosto neutrální. Vynikající uzávěr zaručuje, že se Vám lahev nikdy nevylije. Originální a nezaměnitelný design a pověstná švýcarská kvalita. Doporučujeme. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahve SIGG  patří k tomu nejlepšímu co v této kategorii trh nabízí. Jednoduchý design, odolnost a praktičnost. Lahve jsou vyráběné z jednoho kusu hliníku, bez svárů. Vnitřní materiál je hygienicky nezávadný a chuťově naprosto neutrální. Vynikající uzávěr zaručuje, že se Vám lahev nikdy nevylije. Originální a nezaměnitelný design a pověstná švýcarská kvalita. Doporučujeme. Vyrobeno ve Švýcarsku.

  • Výrobce : SIGG - Švýcarsko
  • Modelový rok : 2016
  • Materiál : hliník, vnitřní vrstva EcoCare
  • Objem : 1.0 l
  • Vnitřní vrstva EcoCare - velmi tenká vrstva polymeru pokrývajcí celý vnitřní povrch lahve. Díky této vrstvě nepřijde nápoj do kontaktu s hliníkem - nemusíte se tedy obávat nežádoucí metalické pachutě. Vrstva je inertní, nepřejímá žádné pachy ani chutě a usnadňuje čištění lahve. Neobsahuje žádné ftaláty, BFA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA.

 

SIGG - přední světový výrobce pitných lahví s více než 100 letou historií. K výrobě jsou použity ty nejmodernější technologické postupy. Výrobky SIGG jsou zdravotně naprosto nazávadné a splňují nejpřísnější atesty. Lahve SIGG jsou  mimořádně odolné. Výroba lahví SIGG je šetnější k životnímu prostředí než je tomu např. u plastových lahví, jsou navíc recyklovatelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve Sigg
Kolekce láhve: classic
Objem láhve (l): 1.0
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: