Rossignol Nova 14 Ti Konect + NX 12 GW 2022/23 + Montáž a seřízení vázání Zdarma

Nová kolekce
Značka: Rossignol
ZDARMAZDARMA 19 990 Kč –25 %
RRKLM01 RAKLM01 NOVA 14 TI KONECT FCKCN02 NX 12 KONECT GW B80 RGB72DPI 00
19 990 Kč –25 % 14 990 Kč
Momentálně nedostupné
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Top model dámských lyží v kategorii NOVA pro zkušené lyžařky. Tyto lyže si zamilujete při rychlé sportovní jízdě, kdy pocítite perfektní reakce, stabilitu a pohotový přenos energie. Technologie LCT SOFT zaručí stabilitu v obloucích a klidné ovládání. Sendvičová konstrukce, která skrýva dřevěné jádro s titanalovým vystužením se postará o pohotové reakce a spolehlivě podrží na hranách v oblouku. Navíc je konstrukce lyží umocněná vrstvou Carbon Alloy Matrix, která se skladá z kvalitních a moderních materiálů: karbonové vlákna zintenzivňují přenos energie, basalt přispívá k dokonalejšímu tlumení vibrací. 

Doprava a montáž vázání zdarma - pro více info klikněte.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rossignol Nova 14 TI top model dámských lyží v kategorii NOVA pro zkušené lyžařky. Tyto lyže si zamilujete při rychlé sportovní jízdě, kdy pocítite perfektní reakce, stabilitu a pohotový přenos energie. Technologie LCT SOFT zaručí stabilitu v obloucích a klidné ovládání. Sendvičová konstrukce, která skrýva dřevěné jádro s titanalovým vystužením se postará o pohotové reakce a spolehlivě podrží na hranách v oblouku. Navíc je konstrukce lyží umocněná vrstvou Carbon Alloy Matrix, která se skladá z kvalitních a moderních materiálů: karbonové vlákna zintenzivňují přenos energie, basalt přispívá k dokonalejšímu tlumení vibrací. 

 • Výrobce : Rossignol
 • Modelový rok : 2022/23
 • Jádro : dřevěné Polar Wood Core + Titanal je zárukou vyvážené kombinace hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.
 • Konstrukce :  sendvičová - rovné bočnice, lyže je vyrobena z několika vrstev : skluznice, dřevěné jádro, titanal, skleněná a carbonová vlákna a vrchní vrstva.
 • Technologie : LCT technologie vyvinutá v závodním oddělení, patentovaná LCT od značky Rossignol byla navržena tak, aby poskytla plynulou stabilitu, kontrolu ovládání a tolerantnejší reakce. Střední nosník je z měkčího materiálu a je integrovaný po celé délce od špičky až po patu. LCT SOFT tlumí kmitavý pohyb konců lyží, čímž zabezpečuje celkovou stabilitu pro spoľehlivou kontrolu jízdy.
 • Camber : ON TRAIL ROCKER profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.
 • Krojení : 123 - 74 - 109 mm
 • Radius :  11 m pri 153 cm / 12 m při 160 cm
 • Lyžařská zdatnost : pokročilý - sportovní
 • Doporučená délka :  - 5 až - 15 cm k výšce postavy ( podle preference délky oblouků )
 • Deska : Konect- kolejnicová deska, montáž bez šroubů
 • Vázání : Konect NX 12 W Grip Walk
 •  

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské lyže
Typ: univerzálky/allround
Určení lyže: dámské
Výkonnost: sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: