Elan Delight Supreme + ELW10 2017/18 + Montáž a seřízení vázání Zdarma

ZdarmaZdarma 16 490 Kč –33 %
elan delight supreme power shift
16 490 Kč –33 % 10 990 Kč
Skladem na prodejně
Délka
Můžeme doručit do:
11.12.2018 Zvolte variantu

Elan Delight Supreme - velice lehké lyže určené pro lyžařky, které chtějí odolné a dynamické lyže vhodné pro jakýkoliv terén. Nemusíte dělat pauzy po několika jízdách, protože díky nízké hmotnosti těchto lyží ušetříte energii a vydržíte na svahu celý den.

Doprava a montáž vázání zdarma - pro více info klikněte.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elan Delight Supreme - velice lehké lyže určené pro lyžařky, které chtějí odolné a dynamické lyže vhodné pro jakýkoliv terén. Nemusíte dělat pauzy po několika jízdách, protože díky nízké hmotnosti těchto lyží ušetříte energii a vydržíte na svahu celý den. Patentovaná technologie SlimShape výrazně snižuje hmotnost lyže, přispívá k optimálnímu držení hran od špičky po patku a k přímému přenosu síly na hrany lyží ve vysoké rychlosti. Zasílená karbonová výztuž zaručuje velkou pružnost a stabilitu ve vyšších rychlostech.

 • Výrobce : Elan
 • Modelový rok : 2017/18
 • Jádro : odlehčené dřevěné Tubelite Woodcore vyztužené karobnovými pruty
 • Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice RST, Early Rise Rocker Profile - díky mírnému rockeru na špicce a patce se zkracuje efektivní délka hrany lyže. Snažší zahájené oblouku a lepší ovladatelnost v měkkčím sněhu.
 • Technologie : Slim Shape - Patentovaná technologie Slim Shape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže Elan jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké, lehké a zároveň velmi odolné a pevné. K výborným jízdním vlastnostem přispívá optimální pružnost lyže, která zároveň poskytuje torzní pevnost a efektivnější přenos energie od lyžaře k lyžím. Hrany skvěle drží a lyže se výborně ovládají v obloucích.
 • Krojení : 125 - 78 - 107 mm
 • Radius :  11.7 m / 152 cm,  12.8 m / 158 cm, 14.4 m / 164 cm
 • Lyžařská zdatnost : pokročilý
 • Doporučená délka :  -5  až 15 cm k výšce postavy
 • Deska : Power Shift - kolejnicová deska, montáž bez šroubů
 • Vázání : ELW 10 Shift

SlimShape

core-technology_slimshape-technology 
Technologie SlimShape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže Elan s touto technologií jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké, lehké a zároveň velmi odolné a pevné. Ke skvělým jízdním vlastnostem přispívá to, že lyže mají optimální pružnost a vysokou torzní pevnost, což zlepšuje přenos energie od lyžaře k lyžím a zaručuje skvělé držení hran a spolehlivou kontrolu nad lyžemi v obloucích.

Early Rise Rocker

techimages_profiles_early-rise-rocker-profile

Profil Early Rise Rocker umožňuje lyžím Elan dělat plynulé oblouky bez námahy díky mírnému profilu rocker na špičce a patce. Lyže s tímto profilem jsou hravé, snadno se na nich jezdí a jsou velmi všestranné.
 

RST

techimages_construction_rst
 Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
 

Dřevěné Jádro Tubelite

techimages_core_tubelite-woodcore
Konstrukce dřevěného jádra TubeLite využívá dvě extrémně lehké karbonové trubičky, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Tyto duté trubice o průměru 5 mm vedou po celé délce lyže a kopírují oblouk bočního vykrojení lyže. Přispívají k torzní stabilitě, silné odrazivosti a zároveň umožňují použít menší množství materiálu pro konstrukci jádra. Výsledkem jsou extrémně lehké, snadno ovladatelné a stabilní lyže.
 

Laminát

techimages_reinforcement_fiberglass
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské lyže
Typ: univerzálky/allround
Určení lyže: dámské
Výkonnost: středně pokročilý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: