Elan Delight Black Edition + ELW 9 2017/18

ZdarmaZdarma 15 980 Kč –25 %
elan wstudio all mountain delight black edition
15 980 Kč –25 % 11 990 Kč
Skladem na prodejně
Délka
Můžeme doručit do:
25.10.2018 Zvolte variantu

Elan Delight Black Edition - luxusní černá edice ozdobená krystaly od Swarovski, ve tvaru sněhové vločky, která na lyžích vytváří nezaměnitelný efekt, leskoucí se na slunci a sněhu. Jejich výjímečnost není jen v luxusním povrchu, ale i v samotné konstrukci lyží, které patří k nejlehčím lyžím na trhu.

Banner-Skier---poradit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elan Delight Black Edition - luxusní černá edice ozdobená krystaly od Swarovski, ve tvaru sněhové vločky, která na lyžích vytváří nezaměnitelný efekt, leskoucí se na slunci a sněhu. Jejich výjímečnost není jen v luxusním povrchu, ale i v samotné konstrukci lyží, které tak patří k nejlehčím lyžím na trhu. Výkonem jsou však určené pro zkušené lyžařky, které chtějí od lyže nejen krásný vzhled, ale i odpovídající výkon a ovladatelnost. Patentovaná technologie SlimShape výrazně snižuje hmotnost lyže, přispívá k optimálnímu držení hran od špičky po patku a k přímému přenosu síly na hrany lyží ve vysoké rychlosti. Zasílená karbonová výztuž zaručuje velkou pružnost a stabilitu ve vyšších rychlostech.

 • Výrobce : Elan
 • Modelový rok : 2017/18
 • Jádro : odlehčené dřevěné Tubelite Woodcore vyztužené karbonovými pruty.
 • Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice RST, Early Rise Rocker Profile - díky mírnému rockeru na špicce a patce se zkracuje efektivní délka hrany lyže. Snažší zahájené oblouku a lepší ovladatelnost v měkkčím sněhu.
 • Technologie : Slim Shape - Patentovaná technologie Slim Shape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže Elan jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké, lehké a zároveň velmi odolné a pevné. K výborným jízdním vlastnostem přispívá optimální pružnost lyže, která zároveň poskytuje torzní pevnost a efektivnější přenos energie od lyžaře k lyžím. Hrany skvěle drží a lyže se výborně ovládají v obloucích.
 • Krojení : 125 - 78 - 107 mm
 • Radius :  11.7 m / 152 cm,  12.8 m / 158 cm, 14.4 m / 164 cm
 • Lyžařská zdatnost : pokročilý
 • Doporučená délka :  -5  až 15 cm k výšce postavy
 • Deska : Power Shift - kolejnicová deska, montáž bez šroubů
 • Vázání : ELW 9 Shift

elan_logo_1 Hlavní Technologie :

 

SlimShape

 
core-technology_slimshape-technology
Technologie SlimShape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže Elan s touto technologií jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké, lehké a zároveň velmi odolné a pevné. Ke skvělým jízdním vlastnostem přispívá to, že lyže mají optimální pružnost a vysokou torzní pevnost, což zlepšuje přenos energie od lyžaře k lyžím a zaručuje skvělé držení hran a spolehlivou kontrolu nad lyžemi v obloucích.
 

RST

techimages_construction_rst
Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.
 

Dřevěné Jádro Tubelite

techimages_core_tubelite-woodcore
Konstrukce dřevěného jádra TubeLite využívá dvě extrémně lehké karbonové trubičky, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Tyto duté trubice o průměru 5 mm vedou po celé délce lyže a kopírují oblouk bočního vykrojení lyže. Přispívají k torzní stabilitě, silné odrazivosti a zároveň umožňují použít menší množství materiálu pro konstrukci jádra. Výsledkem jsou extrémně lehké, snadno ovladatelné a stabilní lyže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské
Typ: univerzálky/allround
Určení lyže: dámské
Výkonnost: sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: